Soutěž o digitální fotorámeček Hyundai LF 660 D

Soutěž byla ukončena a výhry rozeslány.

Dne 9.5.2013 byli vylosováni následující výherci:

 1. cena - sarzackova@---.cz
 2. cena - petra.uridilova@---.cz
 3. cena - leontyna.k@---.cz

Ve spolupráci se serverem HubnutiHrou.cz, který na začátku dubna spustil ojedinělý video-trénink o hubnutí, jsme pro Vás připravili soutěž o fotorámeček Hyundai LF 660 D a USB flash disky Verbatim Store 'n' Go PinStripe 16GB.

Hubnutí Hrou je revoluční forma výukového video-tréninku pro ženy, které chtějí zhubnout a svoji váhu si udržet. Lektorka Lucka se oblasti hubnutí věnuje již 5 let, od mládí se hnala za dokonalou postavou a sama má zkušenost s tím, jak shodit 12 kilo za 6 měsíců. Ráda se tak o tajemství úspěšného hubnutí ve svém video-tréninku podělí. To nejcennější shrnuje autorka zdarma ve videu 5 tajemství úspěšného hubnutí zde, které je možné shlédnout. Doporučujeme si také přečíst obsažný ebook 10 největších mýtů o hubnutí, aneb CO opravdu NEFUNGUJE, který naleznete zdarma ke stažení zde.

Registrace do video-tréninku a ebook zdarma >>

468x60.png

Popis soutěže:

Soutěže se můžete zúčastnit, pokud si zaregistrujete na Slevy4U.cz nového nebo aktualizujete již existujícího hlídače slev, který za Vás bude prohledávat všechny skupinové slevy a každé ráno Vás bude informovat do Vaší emailové schránky o nových hromadných slevách. Stačí vyplnit e-mailovou adresu do formuláře na adrese http://www.slevy4u.cz/hlidac/create/, zvolit město a formulář odeslat. Za chvíli Vám přijde ověřovací mail s odkazem pro potvrzení, po jehož odkliknutí bude hlídač slev aktivní.

Pokud chcete hlídat slevy na konkrétní produkt, můžete do formuláře uvést také hledaný výraz (např. steak, pizza, sushi, káva, zmrzlina apod.) a hlídač slev Vás bude informovat, pokud se objeví slevová nabídka na daný produkt.

Výhry v soutěži:

 1. cena - digitální fotorámeček Hyundai LF 660 D
 2. cena - USB flash disk Verbatim Store 'n' Go PinStripe 16GB
 3. cena - USB flash disk Verbatim Store 'n' Go PinStripe 16GB

Podpořte nás na Facebooku Klikněte ZDE a sdílejte tento web na Facebooku

Podmínky soutěže:

 • zaregistrovat si nebo aktualizovat hlídače slev pro informování o nových hromadných slevách na adrese http://www.slevy4u.cz/hlidac/create/ a potvrdit zasílání pomocí odkazu v ověřovacím mailu
 • soutěž probíhá od 4.4. do 30.4.2013
 • slosování výherců proběhne v následujícím týdnu
 • výherci budou vylosováni z emailových adres zaregistrovaných nebo aktualizovaných pro odběr slev v období soutěže
 • výherci budou informováni o výhře na zadanou emailovou adresu a kontaktováni s žádostí o poskytnutí poštovní adresy pro zaslání výhry
 • výherce musí zaslat svoji poštovní adresu do 7 dnů od zaslání informace o výhře, jinak bude vylosován náhradní výherce
 • poštovní adresa výherce pro zaslání výhry se musí nacházet v ČR
 • při registraci více hlídačů slev pro jednu emailovou adresu je tento email vložen do slosování pouze jednou (nemá cenu se tedy kvůli soutěži registrovat vícekrát)

Digitální fotorámeček Hyundai LF 660 D

Vyhledat slevu

Slevy pro město