Zpestřete si svůj šatník se slevou

Patřite mezi ty, kteří svůj šatník mění podle módy a současných trendů? Nebo jen tak "hala bala" něco nakoupíte a pak svádíte neúprosný boj při oblékání? Ať tak, či tak, máme pro vás skvělou zprávu. Letos budou frčet barvy!

Jestli však ve skříni máte pouze černou, černou a vybledlou černou. Neváhejte a pro barevné kousky do obchoďáku pospíchejte! Jistě, černá je elegantní. Jistě, černá zeštíhluje. Ale barvy vám uberou i několik let! Proto buďte in, není nic snadnějšího. 

Všeho moc škodí. Tohle jednoduché přísloví platí i v tomto odvětví. Navléknout si červené kalhoty, zelenou halenu a modrý klobouk umí každý, umění však je barvy sladit. Proto by ve vašem šatníku nemělo chybět jednoduché sáčko jedné barvy, pod které můžete kombinovat nejrůznější topy. Jednoduché džíny zase oživí pestré botičky. 

Svůj outfit podtrhněte barevnýni nehtíky. Na výběr máte širokou paletu jarních barev. Bát se nemusíte ani výrazných kabelek.  Máte strach, že oblečení sladit nedokážete? Ale jistě, že ano! Po pár ránech ještě budete radit svým kolegyním v práci, které jaksi nepostřehly, že barvy letos frčí!

Vyhledat slevu

Slevy pro město