Buďte dokonalí od hlavy až k patě se spodním prádlem Triumph a Triola

Současné ženy i muži se chtějí líbit, cítit se dobře, reprezentovat. Proto jim není lhostejná vlastní vizáž. Chtějí-li být in, módu berou od podlahy – spodní prádlo tvoří totiž základy každého šatníku, na kterém se dá dále stavět a dokonce i malinko ošálit okolní kritiky. Naštěstí je tento žádaný a všemi, především však ženami, milovaný sortiment zastoupen mnoha kvalitními českými i světovými značkami.

Je z čeho vybírat

Počínaje košilkami, kalhotkami přes korzety, módní body, funkční tanga až po erotické kousky se pyšní široká nabídka českého výrobce – spodní prádlo Triola,  která je zárukou kvality a spokojenosti velké části ženské populace. Letní či zimní, luxusní nebo běžné, bezešvé, celovyztužené, saténové, krajkové, z vyšívaného tylu, z jemného elastického úpletu podprsenky Triola nenechají žádnou příslušnici něžného pohlaví na pochybách, proč vybírat právě z této řady prádla. Společně s nimi lze zakoupit též luxusní dámské kalhotky a vytvořit tak skvěle padnoucí  a příjemně nositelné soupravy, jež dokáží podtrhnout ženský sex–apeal.

Spodní prádlo Triola

Pro dobrý pocit

Ne nadarmo se říká, že dokonalý outfit začíná tam, kde není vidět. Pohodlné, trendy, nádherné, luxusní kousky německé značky Triumph prádlo jsou světově proslulé a zákaznicemi oblíbené, zejména pro dokonalé střihy, kvalitní materiály, romantické variace a svěží barevné odstíny. Z původně malé továrny na výrobu korzetů vyrostl velikán, produkující obrovské množství artiklů dámského i pánského spodního prádla s prvotřídním designem. Dámská tanga, tvarovací a stahovací kalhotky, šaty a sukně, push-up, tvarovací, kosticové, vyztužené či bezešvé Triumph podprsenky by rozhodně neměly chybět v šatníku moderní a sebevědomé ženy, neboť nejenom lichotí její postavě, ale mají všechny atributy ideálního novodobého spodního prádla. Na své si však přijdou také muži, protože spodní prádlo Triumph má co nabídnout také jim. Pánské slipy jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů a spolehlivě konkurují jiným zvučným značkám. Právě takovým dárkem muže rozhodně nikdo neurazí, obdarovaný je ocení jak při sportovních aktivitách, tak při běžném nošení.

Spodní prádlo Triumph

Nákup bez rizika

V dnešní době je in nakupovat z pohodlí domova. Internetové obchody neboli e-shopy nás dokáží obléknout a obout od hlavy až po paty, vybírat si lze totiž doma například při odpolední kávičce. Virtuální prohlídku vybraného obchodu či značky nám zprostředkuje internetové připojení, podprsenky Triola katalog dovoluje nahlédnout pod pokličku tuzemského výrobce. Ženy s bujným poprsím zase uvítají nabídku Triumph podprsenky zmenšující, kterou doporučuje řada spokojených klientek v četných recenzích a referencích. 

Hýčkejte své tělo

Uspěchané životní tempo nás nenechá vydechnout, jsme náchylnější k nemocem, snadno se unavíme, nedostatečně relaxujeme a sami sobě mnohdy něco dlužíme. Změna biorytmu je žádoucí, ale sama o sobě nestačí. Važme si svého zdraví a hýčkejme si své tělo, je potřeba dopřát mu trochu pohodlí a hned se budeme cítit lépe. Malou radostí pro začátek může být výběr správného spodního prádla, které se bude nejenom dobře nosit, ale též dobře prát a udržovat. Designové kousky nám navíc udělají radost a zlepší naše ego. Investice do sebe sama se nám vrátí velmi brzy, v podobě vlastní spokojenosti.

Vyhledat slevu

Slevy pro město