Princip hromadných slev aneb jak hromadné slevy fungují

 

Hromadné slevy fungují jako kolektivní nakupování, kdy je díky většímu počtu zájemců o danou nabídku možné nabídnout produkt nebo službu s výraznou slevou, která někdy dosahuje až 50 - 90 %. Díky slevovým serverům mohou zájemci o hromadné nakupování zakoupit různé pobyty, služby nebo zboží výrazně levněji.

Většina poskytovatelů slev nabízí každý den na svých stránkách nějakou novou slevovou nabídku. Nabídka slev je dnes již opravdu široká a zájemce si může vybrat slevy z mnoha oblastí a dnes již také ve většině velkých měst. Zájem o slevu uplatníte kliknutím na příslušné tlačítko nebo odkaz u slevové nabídky. Po zaplacení slevové nabídky obdržíte slevový kupón nebo voucher, který vytisknete a uplatníte na příslušném místě. Slevový kupón nebo voucher má často časově omezenou platnost.

Vzhledem k tomu, že již existuje obrovské množství slevových serverů a poskytovatelů slev, tak se server Slevy4U.cz snaží hromadné slevy z různých serverů seskupovat a usnadnit orientaci a vyhledávání hromadných slev. Na titulní stránce naleznete výpis nejnovějších hromadných slev. Dále můžete použít vyhledání slev pro nalezení požadované slevové nabídky. Aby Vám žádná hromadná sleva neunikla, můžete si zaregistrovat našeho hlídače slev, který bude za Vás prohledávat slevy a každé ráno Vás bude informovat do Vaší emailové schránky.

 

Vyhledat slevu

Slevy pro město